چرا اچ تی ان- پرایم؟

1- مجموعه اي کامل 

همانگونه که در روند رو به رشد طراحي در صنايع مختلف مشهود است، ميزان کارايي محصول به تنهايي کافي نيست، بلکه ظاهر و گيرايي هنري آن نيز بسيار حائز اهميت مي باشد. يکي ازمهمترين ويژگي هاي محصولات شرکت آريا يراق صنعت را مي توان تنوع و کامل بودن آن ها دانست، تلفيق دو برند اصلي HTN و Prime مجموعه اي کامل از محصولات را در اختيار مصرف کنندگان قرار داده که به بهترين نحو پاسخگوي نياز آنان در زمينه انواع يراق آلات مي باشد.

 

2- نوآوری

امروزه نوآوري در تکنولوژي اهميت بالايي در پيشرفت و توسعه صنايع دارد که اين خلاقيت و نوآوري نخست موجب شکوفايي يک ايده ي جديد شده و سپس تبديل آن ايده به يک محصول را در پي خواهد داشت.
حس زيبايي شناسي يکي ديگر از نکات بنيادي اين واحد بازرگاني است که اين شرکت را ملزم مي دارد تا با صرف نظر از زيبايي هاي ظاهري، خاص بودن محصولات خود را تنها با لمس آن به خريداران القا نمايد.

 

3- کنترل کيفي و خدمات

پس از سال ها تلاش مستمر، امروز شرکت آريا يراق صنعت در جايگاهي قرار دارد که با ارائه خدمات موثر و کارآمد به مشتريان، نظير سرويس دهي به موقع و همچنين امکان ارائه خدمات قبل و پس از فروش محصولات، توانسته با دو برند اصلي HTN  و Prime گامي موثر جهت رفاه حال مشتريان بردارد. امتيازي که با ضمانت 5 ساله از سوي شرکت آريا يراق صنعت حمايت و تاييد مي شود.
همچنين اين واحد به عنوان تنها دارنده گواهينامه CE از اتحاديه اروپا در اين صنعت و گواهينامه مديريت تضمين کيفيت ISO9001:2008 از ITCC انگلستان ميباشد. اين گواهينامه ها تاکيدي بر صداقت و شفافيت شرکت در مناسبات با مشتريان مي باشد.

 

4- ارتباط با مشتری

توسعه روز افزون جامعه صنعتي و اجبار انکار ناپذير براي حرکت همگام با فناوري، ما را ملزم مي دارد که علاوه بر احترامي که براي مشتريان قائل مي باشيم،با ايجاد يک ارتباط با کيفيت و بر پايه اعتماد، بتوانيم رضايت خاطر مشتريان را در دراز مدت فراهم آوريم.
در اين راستا، شرکت آريا يراق صنعت موفق به اخد گواهينامه ISO 10002:2004 (CRM) جهت ارتقاي رضايتمندي مشتري از کشور انگلستان گرديده است.

 

5- اعتبار در سطح بین الملل

فروش محصولات اچ تی ان پرایم در کشورهای ترکیه، آذربایجان، ازبکستان، مجارستان، آلبانی و خاورمیانه، سرآغاز حضور این برند تجاری در بازارهای جهانی بوده و اینک اعتبار این نام کهن در فراسوی مرزها، از اچ تی ان پرایم برندی بین المللی ساخته است.