اخبار
 • دوشنبه 02 سپتامبر 2019

  نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران در تاریخ 6 الی 9 مرداد ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های تهران با حضور شرکت های مختلف در زمینه ساختمان و مصالح برگزار شد.
  شرکت آریا یراق صنعت همچون ادوار گذشته در این نمایشگاه شرکت داشت و به ارائه جدیدترین و به روز ترین محصولات خود پرداخت.
  استقبال بی نظیر بازدید کنندگان و مشتریان محترم از سراسر ایران، از این غرفه بی نظیر و درخور توجه بود.

 • دوشنبه 02 سپتامبر 2019

  همزمان با برگزاری نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان کشور که در مرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار گردید، شرکت آریا یراق صنعت به عنوان برند برتر در صنعت یراق آلات ایران در سال 98 برگزیده شد. بی شک این مهم با تلاش بی وقفه خانواده بزرگ آریا یراق و حمایت و همراهی نمایندگان عزیز خود در سراسر ایران میسر شده است. امیدواریم که بتوانیم قدردان تمامی عزیزان در این مسیر باشیم.

 • سه‌شنبه 19 مارس 2019

  شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ 22 مرداد ماه، به مدت 4 روز برگزار می شود. در این دوره، میزبان حضور گرم نمایندگان گرانقدر استان ها خواهیم بود. همچنین، مجموعه ای دیگر از محصولات جدید شرکت آریا یراق صنعت در این دوره رونمایی خواهد شد.

 • یک‌شنبه 27 دسامبر 2015

  شانزدهمین نمایشگاه ساختمان، لوازم و ماشین آلات ساختمان همزمان با ششمین نمایشگاه آسانسور، پله برقی و تجهیزات وابسته (اهواز-خوزستان) از تاریخ 8 لغایت 11 دی ماه سال 1394 ، در شهر اهواز، آغاز به کار خواهد کرد. این نمایشگاه به عنوان بزرگترین نمایشگاه در جنوب ایران، فرصتی ایده آل جهت ارائه جدیدترین و آخرین محصولات و تکنولوژی در صنعت ساختمان می باشد. با ما همراه باشید.

 • سه‌شنبه 13 اکتبر 2015

  هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان( مصالح، معماری و فناوری های نوین) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در تاریخ 22 مهر ماه برگزار خواهد شد. شرکت آریا یراق صنعت با ارائه محصولات جدید خود در زمینه قفل، دستگیره و یراق آلات، حضور قدرتمند دیگری را در این عرصه، به نمایش خواهد گذاشت. با ما در این راه همراه باشید.

 • سه‌شنبه 13 اکتبر 2015

  پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ 18 الی 21 مرداد ماه 1394 در شهر تهران برگزار شد. در این نمایشگاه، شرکت کنندگانی در زمینه قفل، دستگیره، یراق آلات و تجهیزات کابینت از کشورهای مختلف نظیر ایران، چین، ایتالیا، ترکیه و ... حضور داشتند که به ارائه محصولات خود پرداختند. شرکت آریا یراق صنعت همانند هرسال، با حضورقدرتمند خود ، اقدام به معرفی محصولات جدید خویش نمود. حضور و استقبال چشمگیر بازدید کنندگان و همراهان عزیز ازاین غرفه، موکد پیشرفت روز افزون و روند رو به رشد شرکت آریا یراق صنعت می باشد.

 • سه‌شنبه 30 ژوئن 2015

  این نمایشگاه ازسال 76 تا به امروز یکی از پرمخاطب ترین نمایشگاه های داخلی در کشور بوده ومهمترین دلیل آن بیشترین حجم ساخت وساز کشوردر این شهر می باشد.
  هرساله تعداد زیادی شرکت کننده خارجی وداخلی در این نمایشگاه حضوردارند که حضور هر ساله ایشان دلیل بر سطح کیفی این نمایشگاه می باشد.
  نمایندگان کشورهای خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، ژاپن، ترکیه، چین و اسپانیا حضور داشتند.
  شرکت آریا یراق صنعت نیز با حضور در این نمایشگاه، برگی دیگر از توانمندیهای خود را عرضه کرد.

 • سه‌شنبه 30 ژوئن 2015

  هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز، همزمان با اولین نمایشگاه تخصصی آسانسور و پله برقی از تاریخ 4 لغایت 8 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگا ه های شیراز به مدت 5 روز برگزار گردید.
  محصولات ارائه شده در زمینه یراق آلات از کشورهای ایران، چین، ترکیه و ایتالیا بود.
  شرکت آریا یراق صنعت با ارائه جدیدترین محصولات خود، در این نمایشگاه حضور داشته است.

 • دوشنبه 18 می 2015

  بیستمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، لوازم و مصالح ساختمانی ایران-تبریز پس از 4 روز برگزاری و استقبال مخاطبان داخلی و خارجی، به کار خود پایان داد. در این نمایشگاه، شرکت آریا یراق صنعت با هدف معرفی محصولات جدید و ایجاد زمینه تبادل اطلاعات و تجربیات بین متخصصان و بازدید کنندگان، یکی از پر بازدید ترین غرفه ها دراین نمایشگاه به حساب می آمد و با استقبال بالایی مواجه بود.

 • دوشنبه 11 می 2015

  بیستمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، لوازم و مصالح ساختمانی آذربایجان شرقی با در محل دائمی نمایشگاه های تبریز، گشایش می یابد. این نمایشگاه با هدف آشنایی صنایع و مصرف کنندگان با آخرین دستاوردهای این صنعت، برپا گردیده است و شرکت آریا یراق صنعت، آخرین دستاوردها و تولیدات خود را از تاریخ 22 لغایت 25 اردیبهشت ماه در معرض بازدید علاقه مندان قرار خواهد داد.