نمایشگاه ها
 • تاریخ نمایشگاه:
  3 لغایت 6 بهمن ماه 1397

  دهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته تهران به عنوان بزرگترین رویداد تخصصی در حوزه صنعت درب و پنجره در منطقه خاورمیانه از تاریخ 3 الی 6 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد.
  شرکت آریا یراق صنعت به عنوان تنها برند یراق آلات در این نمایشگاه حضور داشت که با استقبال خوب بازدید کنندگان روبرو شد و هم چنین پذیرای حضور گرم نمایندگان خود از سراسر ایران بود.

 • تاریخ نمایشگاه:
  11 لغایت 12 شهریور ماه 1397

  دگر بار توفیق دیدار برترین سازندگان، معماران و صاحبان صنایع ساختمانی لوکس در پنجمین گردهمایی سالانه ساختمان های مارک دار به ما عطا شد تا میزبانی این عزیزان برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ما باشد.
  این گردهمایی و نمایشگاه طی دو روز یازدهم و دوازدهم شهریور ماه 1397 در مرکز همایش های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با حضور و حمایت برند های برتر صنایع لوکس ساختمانی و بیش از 1500 تن از برجسته ترین سازندگان و معماران کشور برگزار شد.
  شرکت آریا یراق صنعت همچون سال گذشته به عنوان بزرگترین شبکه توزیع یراق آلات در ایران، با برند تجاری HTN-Prime و در راستای ارائه محصول با کیفیت، در این دوره حضور داشت.

 • تاریخ نمایشگاه:
  21 لغایت 24 مرداد ماه 1396

  هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از تاریخ 21 لغایت 24 مرداد سال 1396 در تهران برگزار شد و شرکت آریا یراق صنعت به عنوان بزرگترین شبکه توزیع یراق آلات در ایران با نام تجاری HTNPrime و با ارائه بیش از 20 مدل محصول جدید، میزبان بازدید کنندگان محترم از سراسر ایران بود.

 • تاریخ نمایشگاه:
  5 لغایت 6 آذر ماه 1396

  چهارمین دوره نمایشگاه و همایش ساختمان های لوکس، با همکاری شرکت ساختمان های مارکدار، طی دو روز 5 و 6 آذر ماه 1396 در سالن اجلاس سران برگزار شد وشرکت آریا یراق صنعت به عنوان بزرگترین شبکه توزیع یراق آلات در ایران با نام تجاری HTNPrime و در راستای ارائه محصول با کیفیت، افتخار میزبانی از مهندسان، طراحان و سازندگان مطرح کشور را داشته است.

 • تاریخ نمایشگاه:
  22 لغایت 25 مرداد ماه 1395

  شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ 22 مرداد ماه، به مدت 4 روز برگزار شد. در این دوره، میزبان حضور گرم نمایندگان گرانقدر استان ها و همچنین میهمانانی از کشورهای ایتالیا، کره جنوبی، چین و ترکیه بوده ایم که مانند همیشه همراه ما بوده اند. همچنین، مجموعه ای دیگر از محصولات جدید شرکت آریا یراق صنعت در این دوره رونمایی شد.

 • تاریخ نمایشگاه:
  8 لغایت 11 دی ماه 1394

  شانزدهمین نمایشگاه ساختمان، لوازم و ماشین آلات ساختمانی همزمان با ششمین نمایشگاه آسانسور، پله برقی و تجهیزات وابستهاز تاریخ 8 لغایت 11 دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های استان خوزستان- اهواز- برگزار شد.
  در این دوره از نمایشگاهها، شرکت هایی از سراسر ایران شرکت داشتند و به ارائه محصولات خود در زمینه ساختمان و یراق پرداختند.
  شرکت آریا یراق صنعت نیز با حضورپررنگ خود در این نمایشگاه، پذیرای مراجعه کنندگان بود.

 • تاریخ نمایشگاه:
  22 لغایت 26 مهر ماه 1394

  هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان در مهر ماه سال جاری درشهر اصفهان برگزار گردید. در همین راستا، شرکت آریا یراق صنعت با سابقه درخشان خود در صنعت یراق آلات، در این دوره از نمایشگاه ها حضور داشت و با عرضه محصولات جدید خود در این زمینه، به استقبال بازدید کنندگان محترم رفت. امید است بتوانیم با حمایت و همراهی شما عزیزان در این راه، ثابت قدم پیش برویم.

 • تاریخ نمایشگاه:
  18 لغایت 21 مرداد ماه 1394

  پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران با حضور شرکت های بزرگ در زمینه ساختمان برگزار شد و مانند هرسال شرکت آریا یراق صنعت با حضور گسترده و پررنگ خود، پاسخگوی مراجعه کنندگان بود.

 • تاریخ نمایشگاه:
  18 لغایت 22 خرداد ماه 1394

  هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد همزمان با صنایع سرمایشی و گرمایشی، از تاریخ 18 لغایت 22 خرداد ماه برگزار شد.
  استقبال خوب بازدیدکنندگان از این نمایشگاه، بیانگر افزایش سطح کیفی و نیز بالارفتن سطح تقاضا در سطح استان خراسان می باشد.

 • تاریخ نمایشگاه:
  4 لغایت 8 خرداد ماه 1394

  هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز ازتاریخ 4 لغایت 8 خرداد ماه 1394 در شهر شیراز برگزار شد.
  شرکت آریا یراق صنعت همچون سالهای گذشته، با ارائه محصولات و دستاوردهای متنوع خود، از شرکت کنندگان حاضر در این دوره از نمایشگاه بود.