درباره ما

موسسان شرکت آریا یراق صنعت فعالیت خود را در سال 1362 آغاز نمودند و پس از گذشت 21 سال درزمینه تولید و بازرگانی ،این شرکت در سال 1384 تاسیس گردید.
زمینه فعالیت این واحد، عرضه انواع یراق آلات، دستگیره درب، قفل، توری و اتصالات کابینت با نام های تجاری HTN-Prime ، KMS و Flygard می باشد که با بیش از 700 فروشگاه یکی از بزرگترین شبکه های توزیع یراق آلات در ایران می باشد.

HTNPrime به چه معناست:

Harmunic :H که به معنای هماهنگی محصولات (مجموعه ای کامل) T: Trustibel که اصالت و صداقت معنی می دهد. N: Never ending که از واژه بی پایان تشکیل شده و هدف تنوع است و کلمه prime به معنای فن آوری و نوآوری می باشد تشکیل شده است که در واقع چشم انداز و نگرش برند HTNPrime را برای فعالیت در یک بازار جهانی مشخص می کند. به طور کلی برند تجاری HTNPrime در صنعت قفل و لولا مترادف نوآوری، اصالت و مجموعه ای کامل است.

اهداف شرکت آریا یراق صنعت:

 رسیدن به جایگاه برترین و متنوع ترین برند در ایران  افزایش دفاتر و نمایندگی های فروش در بازار  همکاری با شرکت های اروپایی جهت تقویت برند HTNPrime و آشنایی هر چه تمام تر با کیفیت برتر.  جلب رضایت کلیه مشتریان  افزایش توان رقابتی و استمرار آن در جهت کسب بیشترین سهم بازار  ارائه محصول با کیفیت و تداوم آن در همه گروه های محصولی منطبق با استانداردهای جهانی و ملی  طراحی، نوآوری و توزیع محصولات به صورت یک شبکه فروش کشوری و توزیع آن در تمام کشور  ایجاد و ارتقای فرهنگ مصرف محصولات متنوع و با کیفیت در سطح جامعه  بهبود و گسترش شبکه توزیع و بازاریابی مستمر چشم انداز شرکت آریا یراق صنعت:  تبدیل شدن به رهبر بازار یراق آلات و حضور محصولات در لحظات زندگی مردم  توزیع محصولات با کیفیت در سطح وسیع در بازارهای لوکس و یونیک  به وجد آوردن مشتریان از طریق بهبود مستمر با توجه به کار تیمی، صداقت، شفافیت، خلاقیت و نوآوری که این را مرهون کارمندان خود می داند.  احترام به مشتریان و خدمت به آنها با استفاده از سیستم های مدیریتی و نوآوری و خلاقیت و ایجاد نام نیک در ذهن آنان.

خط مشی کیفی آریا یراق صنعت:

شرکت آریا یراق صنعت استانداردهای مختلفی را برای حفظ و افزایش کیفیت محصولات و خدمات خود رعایت می نماید و از آنجا که کیفیت ماهیت پایان ناپذیری دارد، این شرکت را ملزم می دارد که نه تنها در حفظ این سطح کیفیت بکوشد، بلکه به صورت پیوسته و نهادی سطح کیفیت محصولات خود را افزایش دهد.
زیباشناسی یکی دیگر از نکات مثبت و بنیادی در این واحد بازرگانی میباشد که این شرکت را ملزم می دارد صرف نظر از زیبایی های ظاهری، حس بی عیب و نقص بودن محصولات را تنها با لمس آن به خریداران محترم القا نماید.
هدف شرکت آریا یراق صنعت رضایت کامل مشتری از طریق عرضه و پشتیبانی محصولات با کیفیت مطلوب و توسعه مداوم آن توسط سازمانی کارآمد و پیشرو با اتکا با بالاترین استانداردهای جهانی است.
در این راستا شرکت آریا یراق صنعت به عنوان تنها وارد کننده، دارای گواهینامه CE از اتحادیه اروپا و گواهینامه های مدیریت تضمین کیفیت ISO9001:2008 و ISO10002:2004(CRM) جهت ارتقای رضایت مندی مشتری در این رشته از ITCC انگلستان مفتخر خواهد بود کلیه محصولات خود را با 5 سال ضمانت بدون قید وشرط در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد. این ضمانت نامه ها تاکیدی بر صداقت و شفافیت شرکت در مناسبات با مشتریان است.
آریا یراق صنعت خرسند است که با فعالیت نظام مند و نگاه مشتری مدارانه توانسته است با جلب رضایت مشتریان و ارائه سرویس مناسب، جایگاه قابل توجهی را به دست آورد که آن را مرهون پشتکار و تلاش اعضای مجموعه می داند.

رسالت ما:

ما تصمیم گرفته ایم بهترین شرکت توزیع یراق آلات در ایران باشیم و به عنوان قابل اعتمادترین برند در این صنعت، طیف کاملی از محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهیم. با یک ساختار مدیریت قدرتمند و پشتیبانی و خدمات همراه، آن را رشد دهیم. چشم انداز ما این است که اولین انتخاب مشتریان بازارهای لوکس و یونیک باشیم.